Распродажа линолеума
Розпродаж лінолеуму

Знижки до 80%

Детальніше
Распродажа ковровых покрытий
Распродажа ковровых покрытий

скидки до 80%

Детальніше
8Років на ринку України
12Місяців гарантія на роботи і матеріали
1665Задоволених клієнтів
29 884 м2укладено на різних об'єктах
150 000 м2підлогових покриттів на власному склад
1 145 000 м2продано в інтернет магазині
К
У
К

Клієнти

З 2009 року ми обслужили

більш 3325 клієнтів

всі клієнти
 Работа для Amway Cosmetics
Робота для Amway Cosmetics

Робота з цим клієнтом була одним задоволенням.
Адже замовник поставив чітке завдання - зробити підлоги під ключ в декількох кімнатах.

Було три основних матеріалу: килимова плитка, керамічна плитка та ПВХ плитка.
Загальний обсяг 300 кв. м

Укладальники поклали одну кімнату синьої килимовій плиткою, а іншу пвх-пліткою і в цій же кімнаті один кут виділили керамічною плиткою - таким було побажання клієнта.

Замовник залишився задоволений результатом виконаної роботи, адже ми поклали підлогу якісно, а головне вчасно.

300 м2

загальна площа

48 ч

час роботи

Работа для Карпатська Ружа
Робота для Карпатська Ружа

На цьому об'єкті, готель «Карпатська Ружа», ми виконали укладку килимового покриття ТМ «Карат». Розповімо вам як це було.

До нас звернувся не представник готелю, а виробник ковроліну ТМ «Карат», з проханням організувати укладання, тобто нашим клієнтом був виробник підлогових покриттів.

Перед нами стояло завдання - укласти 5 000 кв.м ковроліну за три тижні.
У зв'язку з тим, що готель знаходитися в Карпатах, а на виконання робіт стояло обмеження по термінах, ми організували три бригади укладальників, які оперативно виїхали на об'єкт і виконали роботу.
І все було б добре, але ковролін виявився з різних партій виробництва. І навіть при одному і тому ж дизайні різні партії істотно відрізнялися відтінком.
Але завдяки мужності і досвіду наших укладальників вдалося вирішити це питання рознесенням різних партій ковроліну по різних поверхах.

У підсумку виконали всі вчасно і в повному обсязі.
Замовник залишився задоволений.

У подібних ситуаціях і проявляється професіоналізм майстрів. Після цього об'єкта ми зрозуміли, що у нас працюють дійсно відповідальні співробітники, але це не привід розслаблятися, а навпаки тільки вдосконалювати свою діяльність.

5000 м2

загальна площа

24 ч

час роботи

Работа для U-Dress
Робота для U-Dress

100 м2

загальна площа

24 ч

час роботи

Відео відгук компанії "ТехноВектор"

м2

загальна площа

ч

час роботи

Відео відгук компанії "VISAK"

м2

загальна площа

ч

час роботи

Б

Інтернет-магазин підлогового покриття

Переваги співпраці з нами:

 • 8 РОКІВ НА РИНКУ УКРАЇНИ
 • 12 МІСЯЦІВ ГАРАНТІЯ НА РОБОТИ І МАТЕРІАЛИ
 • 1665 задоволених клієнтів
всі переваги

Ласкаво просимо на наш офіційний сайт!

Ми компанія «Контракт Пол» і ви без сумнівів залишитеся задоволені знайомством з нами. Основний напрямок нашої діяльності – це продаж якісних підлогових покриттів, які виготовляються на території України та інших країн Європи. Чим ми відрізняємося від інших аналогічних інтернет-магазинів, запитаєте ви? Все просто, ми не просто вміємо продавати і заробляти, а й знаємо, як знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому варто придбати підлогове покриття саме у нас?

Вибір нового статі – це завжди трудомісткий і витратний процес. Потрібно підібрати виріб, який буде гармонійно поєднуватися з іншими оздоблювальними матеріалами (стелею, кольором стін, міжкімнатними дверима), а також стане доповненням до обраної меблевої гарнітурі. Наша компанія пропонує величезний асортимент статі для житлових кімнат, комерційних об'єктів, а також спеціалізованих приміщень, наприклад, спортивних клубів або футбольних полів. Підлога від« Контракт Пол » У нас в наявності:

 • лінолеум;
 • ковролін;
 • килимова і пвх-плитка;
 • ламінат;
 • паркетна дошка;
 • штучна трава;
 • кахель і керамограніт;
 • фальшпол.

Всі підлогові покриття, які представлені на нашому сайті, мають гарантію від виробника. Крім того, у нас ви знайдете тільки ті вироби, які володіють усіма необхідними сертифікатами якості та виготовлені з дотриманням вимог Європейського Союзу. При цьому ми ніколи не завищуємо ціни і постійно проводимо спеціальні акції для своїх клієнтів. А так само ми надаємо послуги з укладання підлогових покриттів.

Як вибрати свою ідеальну підлогу?

Не секрет, що будь-яке приміщення можна легко перетворити, просто помінявши підлогове покриття. Все що необхідно для цього – це грамотно підібрати виріб і правильно здійснити монтаж. Під час покупки варто звернути увагу на такі аспекти, як:

 • склад виробу;
 • гарантійний термін;
 • репутація компанії-виробника;
 • вартість;
 • зовнішні якості.

Наш інтернет-магазин пропонує вам відвідати наш шоу-рум, який знаходиться в Києві, щоб ви могли уважно вивчити будь-який вподобаний вам товар і ознайомитися з ним більш детально. Якщо ж у вас немає можливості приїхати в столицю особисто, то ви можете ознайомитися з усіма покриттями на нашому сайті. Завдяки успішній і оперативній роботі компаній-перевізників підлогу можна доставити до Харкова, Одеси, Дніпропетровська чи будь-яке інше місто України. До зустрічі!