Продукція Grabo

Grabo

Історія бренду Grabo

 Історія бренду налічує більше 110 років. Вона починається в 1905 році з будівлі Мікш грабували і його синами невеликого заводу в Угорщині з виготовлення клейонки і лінолеуму для підлоги. У повоєнні роки підприємства Граба були націоналізовані, об'єднані і перепрофільовані під виробництво бавовняних тканин і штучної шкіри. З 1961 року на заводах приступають до випуску підлогових покриттів і через 11 років реєструється фірмову назву «Graboplast».
 
 У 1988 році утворюється група компаній Grabo, яка на наступний рік виходить на зовнішній ринок. З 1990 по 2 000 рік компанія проходить реорганізацію, створює дочірні підприємства, будує завод з виробництва підлогових покриттів, що мають ширину 4 м, і лінію з виготовлення паркету. У наступні роки припиняється виробництво Фліза і шпалер, ведеться капітальне будівництво для нарощування потужностей з випуску паркету.
 
 У 2006 році ЗАТ Graboplast поглинуло дочірні фірми, серед яких було і ТОВ Grabo. З 2008 по 2015 рік створюється новий змішувальний цех, вартістю 10 млн. Євро, завершується будівництво з переробки відходів, фінансуються роботи з випуску «design».

Виробничі потужності Грабо

 Виробничі потужності Graboplast складаються з 4-х фабрик, розташованих в трьох містах Угорщини: Дьйорі, Кечкемете і Татабан `. Майже вся продукція підприємств, на яких працює понад 600 чоловік, йде на експорт. Висока конкурентоспроможність товарів бренду Grabo пояснюється високою якістю, застосуванням у виробництві передових технологій і строгою відповідністю європейським стандартам.

Підлога Grabo: основні види

 Фабрики Grabo виробляють:
  1. Комерційний, спортивний і побутовий лінолеум;
  2. Паркет, успіх якого пояснюється продуманою конструкцією, якісною сировиною і використанням сучасних технологій;
  3. Великий асортимент покриттів для транспорту;
  4. Підлога «Show», призначені для презентацій, танцювальних та виставкових залів, показів мод, різних заходів і святкових шоу.
  5.  Всі покриття бренду відрізняються високою міцністю, зносостійкістю, чудовим дизайном, широким діапазоном кольорів, простим відходом і зручністю в експлуатації.
докладніше

Продукція виробника

картинка Паркетная доска Grabo Eminence интернет-магазин "Контракт Пол"
Паркетная доска Grabo Eminence
картинка Паркетная доска Grabo Jive интернет-магазин "Контракт Пол"
Паркетная доска Grabo Jive
картинка Паркетная доска Grabo Viking интернет-магазин "Контракт Пол"
Паркетная доска Grabo Viking

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами